בדיקת אי סבילות למזון
WLAB מציעה, בפעם הראשונה בישראל, את האפשרות לדעת בדרך מדויקת ביותר, מאיזה מזון, מומלץ שתימנע/י. בדיקה זו אינו מתבצעת בקופות החולים. עד היום, נהוג היה לבצע בדיקת אלרגיה למזון. בדיקת אלרגיה למזון הנה בדיקה שונה, אשר רק 2% מהנבדקים בבדיקה זו נמצאים חיוביים (אלרגיים למזון). בכל אופן, מחצית האוכלוסייה רגישה לפחות לסוג אחד של מזון. למד/י מהן המזונות שיש לך אי סבילות אליהם, עם הבדיקה המדויקת ביותר והקלה ביותר לביצוע.

בדיקת אי סבילות ל 44 מזונות
בדיקת אי סבילות ל 90 מזונות
בדיקת אי סבילות ל 180 מזונות
בדיקת אי סבילות ל 260 מזונות

 


בדיקת סטטוס תזונתי
המחקר כיום בתזונה מתמקד בתזונה מותאמת אישית. 
 
בדיקות המיקרו-נוטריינטים מודדים את התפקוד של רכיבי התזונה בתאי הדם הלבנים. בדיקות אלה מאפשרות מדידה של ההזנה בפועל עבור מגוון רחב של מצבים קליניים, בריאות כללית ומניעה של מחלות כרוניות שביניהן מחלות לב, מחלות מטבוליות ואימונולוגיות.
 

 לפרטים נוספים


חומצות אורגניות בשתן
תבחין החומצות האורגניות מעניק צילום מצב מטבולי מקיף של מצב בריאותי כולל של המטופל/ת בעזרת יותר מ-70 סַמָּנים.

הוא מספק הערכה מדויקת של השמרים והחיידקים במעיים. רמות גבוהות באופן בלתי תקין של מיקרו-אורגניזמים אלה עלולה לגרום או להחמיר בעיות התנהגות, היפראקטיביות, הפרעות בתנועה, עייפות ואת תפקוד המערכת החיסונית.


בדיקת איזון הורמונלי
WLAB מעמידה לרשות הלקוח פאנל הורמונלי מקיף עבור גבר ועבור אישה, אשר מאפשרת בירור של מצב ההורמונים בגוף.

בדומה לרכיבים תזונתיים, משפיעים ההורמונים על היבטים רבים של בריאות ושל מחלה ,מצב רוח, שינה, מטבוליזם, חיסוניות, בריאות הלב והמראה הפיזי. די בחוסר איזון של הורמון אחד כדי לאתחל שרשרת של אירועים אשר גורמת שינוי להורמונים אחרים, כך שאבחון מקיף במצב ההורמונלי, הוא חיוני למען בריאות אופטימאלית


חומצות שומן
בדיקת חומצות שומן אומגה 3 ואומגה 6 מתאי דם אדומים

חומצות השומן אומגה -3 ואומגה-6 הנן חומצות שומן ארוכות, רב בלתי רוויות (PUFA= polyunsaturated fatty acids), הנחוצות עבור התפקוד התקין של הגוף, גדילה תקינה ויצירת סינאפסות עצביות וממברנות של תאים. חומצות השומן אומגה-3 ואומגה-6 נחשבות "חיוניות" ומתקבלות בעיקר ממקור תזונתי.


מגנזיום -תאי דם אדומים
Wlab מציע את בדיקת המגנזיום המדויקת ביותר בארץ

הבדיקה שלנו בודקת את רמת המגנזיום בתוך הכדוריות האדומות מהווה אינדיקטור טוב לגבי מצב המגנזיום בגוף. רמת המגנזיום בפלסמת הדם אינה אינדיקטור מהימן משום שרמת המגנזיום בתוך בתאים היא זו החשובה.


יוד – שתן
היוד הנו המינרל היחיד הדרוש לייצור הורמונים בגוף. היוד ברובו מצוי בבלוטת התריס וכיום לפחות לשליש מהאוכלוסיה יש חסר במינרל זה.

תבחין מעי דולף
שינויים בחדירות המעי הדק יכולים להתרחש במצב של תת ספיגה של נוטריינטים, או ההפך – במצב של ספיגת יתר של תוכן המעי. כל אחד מהמצבים הללו יכול להיקרא ספיגה לקויה, אף שיותר מקובל להשתמש במושג זה בהקשר של תת-ספיגה.

בדיקה לאחר ניתוח בריאטרי
בדיקות ויטמינים ומינרלים בדם לאחר ניתוח בריאטרי, תכנית ייחודית ונרחבת לבדיקה ומעקב עבור מנותחים בריאטריים.

בדיקת רגישות להיסטמין
בדיקת רגישות להיסטמין (Histamine) מודדת את רמת אינזים ה DAO ותוצאות הבדיקה יפרטו את רמת האינזים בדם