בדיקת אי סבילות למזון
WLAB מציעה, בפעם הראשונה בישראל, את האפשרות לדעת בדרך מדויקת ביותר, מאיזה מזון, מומלץ שתימנע/י. בדיקה זו אינו מתבצעת בקופות החולים. עד היום, נהוג היה לבצע בדיקת אלרגיה למזון. בדיקת אלרגיה למזון הנה בדיקה שונה, אשר רק 2% מהנבדקים בבדיקה זו נמצאים חיוביים (אלרגיים למזון). בכל אופן, מחצית האוכלוסייה רגישה לפחות לסוג אחד של מזון. למד/י מהן המזונות שיש לך אי סבילות אליהם, עם הבדיקה המדויקת ביותר והקלה ביותר לביצוע.

בדיקת אי סבילות ל 90 מזונות
בדיקת אי סבילות ל 180 מזונות
בדיקת אי סבילות ל 260 מזונות

 


בדיקת סטטוס תזונתי
המחקר כיום בתזונה מתמקד בתזונה מותאמת אישית. 
 
בדיקות המיקרו-נוטריינטים מודדים את התפקוד של רכיבי התזונה בתאי הדם הלבנים. בדיקות אלה מאפשרות מדידה של ההזנה בפועל עבור מגוון רחב של מצבים קליניים, בריאות כללית ומניעה של מחלות כרוניות שביניהן מחלות לב, מחלות מטבוליות ואימונולוגיות.
 

 לפרטים נוספים


חומצות אורגניות בשתן
תבחין החומצות האורגניות מעניק צילום מצב מטבולי מקיף של מצב בריאותי כולל של המטופל/ת בעזרת יותר מ-70 סַמָּנים. GPL-OAT

הוא מספק הערכה מדויקת של השמרים והחיידקים במעיים. רמות גבוהות באופן בלתי תקין של מיקרו-אורגניזמים אלה עלולה לגרום או להחמיר בעיות התנהגות, היפראקטיביות, הפרעות בתנועה, עייפות ואת תפקוד המערכת החיסונית.


תבחין מעי דולף
שינויים בחדירות המעי הדק יכולים להתרחש במצב של תת ספיגה של נוטריינטים, או ההפך – במצב של ספיגת יתר של תוכן המעי. כל אחד מהמצבים הללו יכול להיקרא ספיגה לקויה, אף שיותר מקובל להשתמש במושג זה בהקשר של תת-ספיגה. GI-MAP