בדיקת אי-סבילות למזון / בדיקת מיפוי מזונות

חברת WLAB מציעה עבורכם לראשונה בישראל את האפשרות לדעת בדרך המדויקת ביותר מאיזה מזון מומלץ לכם להמנע. בדיקה זו אינו מתבצעת בקופות החולים. בדיקת דם פשוטה של כמה טיפות מהאצבע, המאפשרת  לדעת בדיוק אילו מזונות מזיקים לכם ופוגעים באיכות חייכם, גורמים לכם לדלקתיות, מיגרנות, אלרגיות או מפריעים לכם לרזות. אפילו מזון הנחשב לבריא עלול לגרום להרגשה לא טובה ולבעיות בריאותיות, אם יש לכם רגישות כלפיו. לימדו מהם המזונות אליהם אתם רגישים, עם התבחין המדויק ביותר בעולם.

מרכז חדשני לבדיקות משלימות בהתאמה אישית

אנו מאמינים כי ידע הנו רפואה עוצמתית. אינך חייב לחכות למחלה כדי לפעול למען בריאותך


ישנם מעל 6,000 מחקרים חדשים שמתפרסמים כל שנה על תזונה כדרך טיפול במחלות. בדיקת אי סבילות למזון המובילה בשוק ביותר מ 40 מדינות ברחבי העולם. הבדיקה הינה מוצר מתוצרת גרמניה, הדוגל באיכות הגבוהה ביותר. 


סוג בדיקה
מקור של לידים

בדיקת אי-סבילות למזון שתשנה לך את החיים


ד"ר מארק היימן הוא רופא אמריקאי, ניו יורק טיימס מחבר רבי המכר והרופא של ביל והילרי קלינטון. ד"ר מארק היימן הקדיש רבות למחקר פורץ דרך הקושר בין אלרגיות למזון לבין השמנת יתר, ויש בידו את המידע העשוי לפתור את בעיות המשקל שלך ואף הרבה יותר מכך.

אורך הסרטון הינו כ 2:56 דקות, מתורגם לעברית.

אפליקציית מתכונײם


בנוסף לתוצאות הבדיקה שלך צוות Wlab עבד נמרצות על חיפוש, הכנה וכתיבת מתכונים עבורך. המתכונים שמתקבלים אצלך באפליקציית מותאמים על פי תוצאות בדיקת הדם שלך.  המתכונים בריאים, קלים יחסית להכנה, ומגיעים עם ערכים תזונתיים מחושבים (על פי תוכנת צמרת של משרד הבריאות) ועם המלצות דיאטן והמלצות שף. מתכונים חדשים מתעדכנים כל חודש כדי להעשיר את תפריטך ולגוון את ארוחותיך.

אודות הבדיקה שלנו


בדיקת אי סבילות למזון המובילה בשוק ביותר מ 40 מדינות ברחבי העולם. הבדיקה הינה מוצר מתוצרת גרמניה, הדוגל באיכות הגבוהה ביותר.
אורך הסרטון הינו כ 2:13 דקות, מתורגם לעברית.


שאלות נפוצות
כמבוטח באחת מפוליסות ביטוח הבריאות הפרטיות בישראל יש כיסוי לשירותים אמבולטוריים או לשירותי רפואה מתקדמת. באפשרותך לבצע בדיקות אבחנתיות ובדיקות מעבדה ולקבל החזר כספי עבורן, בהתאם לתנאי הפוליסה שברשותך.
חברת WLAB מציעה שלושה פאנלים לבדיקות שמובדלים בהיקף המזונות הנבדקים:
44 מזונות (המחיר: 834 שקלים), 90 מזונות (המחיר: 1,350 שקלים) ו-180 מזונות (המחיר: 1,800 שקלים).
המחירים כוללים מע"מ, ניתן לחלק ל-12 תשלומים שווים ללא ריבית.
כן, הצוות שלנו עובד סביב השעון כל השנה ללא תוספת עלות בשבילך כחלק משירותי המעבדה, הבריאות שלך היא ההצלחה שלנו.
המתכונים שמתקבלים אצלך באפליקצייהמותאמים על פי תוצאות בדיקת הדם שלך.
המתכונים בריאים, קלים יחסית להכנה, ומגיעים עם ערכים תזונתיים מחושבים (על פי תוכנת צמרת של משרד הבריאות) ועם המלצות דיאטן והמלצות שף.
מתכונים חדשים מתעדכנים כל חודש כדי להעשיר את תפריטך ולגוון את ארוחותיך.
תרופות מסוימות יכולות להשפיע על תוצאות הבדיקה- שימוש באנטיביוטיקה למשך תקופה ארוכה, תרופות המדכאות את המערכת החיסונית כמו קורטיזון, סטרואידים, פרדניזון ואנטיהיסטמיניים.
לא ניתן לעשות את הבדיקה בהריון.
הבדיקה מבוצעת בשיטת ELISA המהווה הליך סטנדרטי המבוסס על ניתוח מעבדתי. התוצאות שלנו אמינות וניתנות לשחזור. הבדיקות מבוצעות בחברה גרמנית R-BIOPHARM תחת בקרת איכות קפדנית. ישנה בקרה פנימית המבוצעת 3 פעמים כדי לוודא קבלת תוצאה זהה.

איכות ללא פשרות

WLAB עובדת בשותפות עם IMUPRO . הבדיקה הינה מוצר מתוצרת גרמניה, הדוגל באיכות הגבוהה ביותר בעל תקן בינלאומי.

 

מעבדות WLAB  | רחוב חבצלת השרון 37, הרצליה פיתוחאתר WLAB מכיל תכנים בתחומי בריאות. כל המידע, העזרים והתכנים המופיעים באתר זה נועדו למטרת אינפורמציה ומידע כללי בלבד ואינם מהווים המלצה רפואית כלשהי, חוות דעת או תחליף להתייעצות עם מומחה. חברת וורלד וולס לאב בע"מ  אינה מצהירה דבר לגבי השימוש האבחוני או הטיפולי בבדיקות שלה או בחומרי מידע אחרים. לכן, המידע אינו מיועד כתחליף לייעוץ, או טיפול רפואי של איש מקצוע מוסמך ויש להיוועץ בגורם רפואי מוסמך לפני ביצוע שינויים בתזונה או באורח החיים.